Setki ofert pracy w Holandii czeka właśnie na Ciebie. W tym kraju żyje i pracuje około 250 tys. naszych rodaków. Przyjeżdżają do pracy na kilka miesięcy lub na wiele lat. Znajdują zajęcie w fabrykach, przy pracach ogrodowych, zbieraniu owoców i warzyw czy jako fachowcy z różnych dziedzin. Holandia ma jedno z najniższych stóp bezrobocia w Europie. Jest uznawana za atrakcyjny kraj dla wielu emigrantów. Oferty pracy w Głosie Polskim są zróżnicowane. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Znajdź lepszą pracę i wyjedź do Holandii!

Wybierz stanowisko, aplikuj i czekaj na kontakt od pracodawcy

Pakowanie świeżych warzyw, operator wózka wysokiego składowania, pracownik produkcji, praca w magazynie. To tylko niektóre przykłady stanowisk, na które z pewnością mogą aplikować Polacy. Zmianie ulegnie stawka płacy minimalnej, które od 1 lipca 2022 roku będzie obowiązywać dla osoby powyżej 21 lat około 1800 euro. Pracodawcy często udostępniają zakwaterowanie, szczególnie dla osób, które przyjeżdżają tylko na sezon letni, np. do zbierania owoców. Dzięki temu odchodzą koszty wynajmu pokoju. Z takiej sumy mogą oni przywieźć do Polski nawet kilka tysięcy złotych. I to właśnie atrakcyjne zarobki są najczęstszym powodem wyjazdu za granicę. Zobacz najnowsze ogłoszenia dostępne na stronie https://glospolski.nl/kategoria/oferty-pracy/

Wydarzenia kulturalne, sportowe, polityczne. Najnowsze informacje z Holandii w Głosie Polskim 

Polacy w Holandii mają dostęp do strony, gdzie znajdą wszelkie najważniejsze newsy z tego kraju. Wszystkie informacje zamieszczane są na portalu po polsku. Rzetelni dziennikarze codziennie zdobywają je, aby Polacy byli na bieżąco z tym, co dzieje się na obczyźnie. Specjalnie dla nich zostało stworzonych kilkadziesiąt kategorii, m.in. sport, finanse, zdrowie, kulinaria i podatki, aby każdy znalazł coś interesującego dla siebie. Z Głosem Polskim będziesz zawsze na bieżąco. Dołącz do tysięcy naszych czytelników!

 

Comments are closed.

Pin It