Olbrzymia ilość mebli ogrodowych sprawia, że podjęcie szybkiej decyzji kupna kompletu może być niemożliwe. Szukając uniwersalnych rozwiązań, warto zwrócić uwagę na krzesła na zewnątrz. Nowoczesne krzesła na zewnątrz świetnie wpiszą się zarówno w kącik kawowy, jak i przestrzeń przydomowej jadalni. Jakie propozycje mają projektanci?

Krzesła na zewnątrz z technorattanu

Technorattanowe meble ogrodowe cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem kupujących. Krzesła na zewnątrz z tego tworzywa są trwałe, eleganckie, dostępne w kilku wersjach kolorystycznych. Meble technorattanowe posiadają lekkie, aluminiowe stelaże, a ich okrycie tworzy syntetyczna plecionka. Tworzywo technorattanowe nie wchłania wilgoci, brudu, na długi czas zachowuje doskonały wygląd. Krzesła na zewnątrz z technorattanu świetnie prezentować się będą przy technorattanowych czy drewnianych stołach.

Funkcjonalne krzesła na zewnątrz z aluminium

Lekkie, aluminiowe krzesła na zewnątrz są chętnie wykorzystywane w nowoczesnych aranżacjach przestrzeni ogrodowej. Krzesła takie są świetnie zabezpieczone przed działaniem wilgoci i korozją, ich siedziska i oparcia wykonane są z elastycznej siatki wyplatanej podwójnie. Krzesła na zewnątrz wykonane z aluminium mogą być dekorowane wstawkami z naturalnego drewna.

Jak dbać o krzesła na zewnątrz?

Bez względu na to, z jakiego materiału wykonane są krzesła, pamiętajmy, że w okresie jesieni i zimy powinny być one schowane pod dachem lub też okryte dedykowanymi pokrowcami ogrodowymi. Dzięki regularnemu stosowaniu pokrowców na krzesłach, zachowają one doskonały wygląd, będą chronione przed osiadaniem kurzu czy kondensacją wilgoci. Pokrowce ogrodowe tworzone są z tkanin poliestrowych, zabezpieczonych przed uszkodzeniami.

 

 

Comments are closed.

Pin It