Dr Orto – jesienno-zimowa kolekcja firmy Befado to propozycja dla osób ceniących przede wszystkim komfort i wygodę. Obuwie Dr Orto dedykowane jest użytkownikom mającym problemy zdrowotne związane z narządem ruchu, a szczególnie ze stopami.

Fenomen obuwia Dr Orto

Wyjątkowa kolekcja butów Dr Orto wykonana jest z materiałów najwyższej jakości. Elastyczne tkaniny z których uszyte są cholewki dobrze dopasowują się do stóp, a zapięcie na rzep ułatwia zakładanie i zdejmowanie butów. Rzepy są na tyle mocne, że podczas chodzenia stopa jest dobrze stabilizowana, nie przekręca się, a buty nie zsuwają się ze stóp.

Podeszwy obuwia Dr Orto wykonane są z tworzyw sztucznych – lekkich, doskonale chroniących przed wilgocią i niskimi temperaturami, odpornych na uszkodzenia mechaniczne i jednocześnie bardzo wygodnych.

Producent obuwia szczególną uwagę poświęcił wyściółce butów. We wnętrzu obuwia Dr Orto znajduje się materiał o nazwie Silber. Jest to nowatorska technologia oparta na jonach srebra. Wyściółka Silber działa przeciwgrzybiczo, ma właściwości antybakteryjne i antyalergiczne. Jony srebra neutralizują przykre zapachy. Materiał doskonale pochłania wilgoć i daje komfort termiczny.

Komu można polecić obuwie Dr Orto?

Kolekcja Dr Orto dedykowana jest osobom dojrzałym z problemami z wrażliwością stóp. Wrażliwość tę mogą wywołać:

• Schorzenia ortopedyczne;

• Cukrzyca,

• Zmiany o podłożu reumatycznym,

• Alergie,

• Dolegliwości bólowe różnego pochodzenia.

Wyroby ortopedyczne Dr Orto szczególnie polecane są diabetykom cierpiącym z powodu tak zwanej stopy cukrzycowej. Jest to bardzo poważne schorzenie, które niemal całkowicie wyklucza możliwość chodzenia. Obuwie dla stopy cukrzycowej Dr Orto można polecić nawet przy bardzo zaawansowanych stadiach choroby. Szerokie, miękkie, komfortowe kapcie, półbuty czy botki pozwalają wykluczonym z powodu choroby na powrót do choćby minimalnej aktywności ruchowej.

Buty Dr Orto poleca się także osobom zdrowym, które są bardzo aktywne ruchowo lub wykonują pracę wymagającą wielogodzinnego stania lub chodzenia. Klapki Dr Orto wysoko oceniają lekarze, pielęgniarki i inni pracownicy medyczni.

Zalety obuwia Dr Orto

Buty producenta Dr Orto są wyjątkowe ze względu na materiały. W celu ochrony wrażliwych stóp zadbano także o jak najmniejsza liczbę przeszyć, które mogłyby obcierać i podrażniać skórę stóp.

Obuwie ortopedyczne Dr Orto doskonale dopasowuje się do stóp. Dzięki mocnym rzepom buty dobrze trzymają się nawet na bardzo szerokich stopach z wysokim podbiciem.

Obuwie zdrowotne świetnie zabezpiecza przed niską temperaturą i przenikaniem wilgoci. Buty są bardzo lekkie, mają podeszwy anatomicznie wyprofilowane, dzięki czemu nawet przy poważnych dolegliwościach i zwyrodnieniach można się w miarę swobodnie poruszać.

Producent obuwia Dr Orto to firma polska. Kolekcja Dr Orto jest propozycją dla mężczyzn i kobiet w skład której wchodzą: klapki, kapcie ortopedyczne i dla stóp wrażliwych, buty sportowe, botki, sandały. Wszystkie te produkty można nabyć w bardzo przystępnych cenach.

Więcej informacji znajdziesz na stronie odzież dziecięca.

Comments are closed.

Pin It