Warning: The magic method Bunyad_Demo_Import::__wakeup() must have public visibility in /home/u312109734/domains/cream-browser.net/public_html/wp-content/plugins/bunyad-demo-import/inc/class-ocdi-main.php on line 352
Bezpieczny rynek kryptowalut - Serwis informacyjny

Do czego doprowadziła technologia blockchain? Do powstania giełd z kryptowalutami, dając możliwość wykonywania różnego rodzaju inwestycji. Czy obecność na giełdach wirtualnych monet jest bezpieczna? Warto przez chwilę przyjrzeć się poszczególnym regulacjom prawnym.

Bezpieczne miejsce na inwestycje

Nie jedna blockchain development company (m.in. 10Clouds), oferująca takie usługi, jak blockchain application development, cieszy się popularnością. W końcu technologia idzie do przodu, pozwalając odkryć zupełnie nowe możliwości, pozwalające doprowadzić do osiągnięcia ogromnych zysków. 

Wszystkie giełdy kryptowalut powinny mieć jednak własną politykę, która powinna zostać oprzeć o zasady Anti Money Laundering i Know Your Customer. Dla osób, które są bardziej zainteresowane tymi zasadami – istnieją specjalne książki, które odnoszą się do tego tematu. Autorami takich publikacji jest m.in. Rose Chapman, jak również Kevin Sullivan. Publikacje dostępne są w języku angielskim, ale istnieje możliwość ich przetłumaczenia.

Stosowanie się m.in. do zasad opisanych w tych książkach sprawi, że giełdy kryptowalut okażą się miejscami bezpiecznymi, gdzie nie będzie miejsca na pranie pieniędzy, jak również na terroryzm.

Podstawowe zasady działania giełd kryptowalut

Blockchain development services oferują zupełnie inne, lepsze możliwości inwestorom. Warto jednak omówić podstawowe zasady, które były wyżej wspomniane, aby każda osoba zainteresowana tematem kryptowalut wiedziała, czy ma do czynienia z bezpiecznym miejscem. Na tej liście znaleźć można:

  • weryfikacja konta – niezależnie od tego, czy jest się użytkownikiem polskim, amerykańskim, niemieckim, itd., obowiązkowa jest weryfikacja konta. Co prawda, blockchain development umożliwia zachowanie anonimowości na giełdzie, ale już sama chęć wpłacenia poszczególnych walut, wymaga także weryfikacji miejsca zamieszkania.
  • ochrona RODO – wszystkie giełdy muszą stosować się do zasad RODO, zapewniając użytkownikom pełny zakres bezpieczeństwa. 
  • podejrzenia przestępstwa – blockchain software development zapewnia możliwość wykrycia ewentualnych przestępstw. Jeżeli dojdzie do takiej sytuacji, użytkownik musi być świadom tego, że jego środki w portfelu inwestora zostaną zablokowane do momentu wyjaśnienia całej sprawy. 
  • tytuł przelewu – rzecz błaha z pozoru, ale tutaj nabiera ogromnego znaczenia. Tylko przelewy z właściwym tytułem są w stanie trafić do poszczególnych użytkowników. To właśnie świadczyć ma o prawdziwych intencjach danej osoby, wykonującej inwestycję na rynku kryptowalut. 

Comments are closed.

Pin It iedz-sie.com.pl rpbc.org zobacz