Meble to zakup na lata. Podczas poszukiwań wyposażenia do swojego mieszkania, warto przyjrzeć się meblom wykonanym nie z płyty MDF, a z litego drewna. Mimo tego, że szafki, stoły i komody wykonane z naturalnego surowca są droższe od lekkich zamienników, możesz mieć pewność, że inwestycja jest warta swojej ceny. Dlaczego? Sprawdź!

Drewniane meble – warto?

Zmieniające się trendy i upływ czasu nie są w stanie naruszyć pozycji naturalnego drewna w architekturze wnętrz. Proste, naturalnie usłojone meble są kwintesencją ponadczasowego wzornictwa, które nigdy nie wychodzi z mody. Drewniane meble są mile widziane w każdym pomieszczeniu, niezależnie od stylu, w którym zostało zaprojektowane. Nowoczesne metody produkcji dają możliwość dowolnego kształtowania i obróbki surowca, co pozwala na dostosowywanie formy mebla do obowiązujących trendów. 

Trwałość 

Wymieniając walory drewnianych mebli, nie sposób nie wspomnieć o ich trwałości. Regularnie impregnowane meble wykonane z dębu czy sosny w nienagannym stanie będą służyć przez wiele lat. Ewentualne uszkodzenie frontu czy blatu nie oznacza konieczności kupna nowego mebla, ponieważ drewno można poddawać renowacji. Nieprzeciętnie twarde, egzotyczne gatunki (teak, marbou, iroko czy heban) mogą być z powodzeniem używane w szczególnie wymagających pomieszczeniach, takich jak kuchnie i łazienki.

Perełki dla koneserów

Meble drewniane cieszą się w nowoczesnym designie ogromną popularnością. Szczególnie „w cenie” są stoły i komody wykonywane przez małe pracownie. Kupując designerski mebel wykonany w całości z naturalnego drewna, masz pewność, że w Twoje ręce trafia unikalny produkt. Każdy kawałek drewna jest niepowtarzalny, co czyni mebel naprawdę wyjątkowym. Na stronie notodo.pl, znajdziesz najciekawsze meble z drewna w atrakcyjnych cenach.

Comments are closed.

Pin It