Jak zapewnić naszemu dziecku bezpieczeństwo podczas pobytu w szkole, zabaw blisko domu czy podczas wyjazdów wakacyjnych? NNW szkolne to propozycja dla wszystkich rodziców, którzy chcą chronić swoje dzieci w sposób kompleksowy. Polisa o szerokim zasięgu działania to rozwiązanie, które pozwoli na większą swobodę oraz odpowiednią opiekę w razie nieszczęśliwego wypadku. 

NNW szkolne – jak działa?

Ubezpieczenie NNW szkolne to polisa dobrowolna – taki rodzaj ubezpieczenia pozwoli nam jednak znacznie lepiej chronić nasze dziecko zarówno w szkole, jak i poza nią. Warto pamiętać, że nasze dzieci chronione są ubezpieczeniem wyłącznie podczas wycieczek szkolnych – wtedy wykupienie polisy leży po stronie organizatora, a koszty wliczone są w całość opłaty za wycieczkę. Dodatkowa polisa NNW pozwoli na rozszerzenie ochrony nie tylko na czas wycieczek – polisa taka chroni dziecko od 1 września aż do 31 sierpnia, czyli przez cały rok. Niewysokie koszty polisy sprawiają, że jej zakup nie obciąża portfela, a ona sama daje nam spokój i komfort. NNW szkolnemożemy zakupić na dwa sposoby – poprzez wizytę w biurze ubezpieczeniowym, jak również przez Internet. Druga opcja to olbrzymia oszczędność czasu – nie musimy wychodzić z domu, dojeżdżać do biura, a dodatkowo szukać miejsca parkingowego. Sam zakup polisy zajmie nam ok. 4-5 minut. 

W jakiś sytuacjach NNW szkolne może nam pomóc?

NNW szkolne to polisa, która pozwala na zabezpieczenie naszej pociechy przed finansowymi skutkami nieszczęśliwych wypadków, jak również ich skutków. NNW szkolne obejmuje zwrot kosztów leczenia, zwrot kosztów operacji plastycznych będących niezbędnymi po nieszczęśliwych wypadkach. Topowi ubezpieczyciele proponują nam również jednorazowe świadczenia związane z użądleniami, ukąszeniami czy ugryzieniami. 

Comments are closed.

Pin It