Wybór mebli ogrodowych jest dzisiaj praktycznie nieograniczony. Wśród licznych kolekcji warto zwrócić uwagę na meble do ogrodu drewniane, które z pewnością wyróżnią się na tle nowoczesnych kolekcji. Meble do ogrodu drewniane to przede wszystkim komplety modułowe, ale też funkcjonalne stoły i stoliki, które całkowicie zmienią odbiór przestrzeni.

Modułowe meble do ogrodu drewniane

Meble modułowe to obecnie jedne z najchętniej wybieranych kolekcji do ogrodów i na tarasy. Zestawy te składają się z kilku elementów, które mogą być wykorzystywane osobno lub też łączone przy pomocy małych złączek. Meble do ogrodu drewniane tego typu to interesująca propozycja dla miłośników niebanalnego designu. Meble takie posiadają drewniane stelaże – najczęściej wykorzystywanym drewnem jest jasne drewno eukaliptusowe, które projektanci zestawiają z ciemniejszymi kolorami tapicerek poduszek. Drewno jest materiałem niezwykle trwałym, zabezpieczonym przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Modułowe meble do ogrodu drewniane pozwolą na kreatywne podejście do przestrzeni i zmiany w jej wyglądzie, kiedy tylko przyjdzie na to ochota.

Meble do ogrodu drewniane – stoły ogrodowe

Meble do ogrodu drewniane to również stoły ogrodowe, które mogą być elementem kompletu kawowego, jak również meblem idealnym do stworzenia strefy jadalnianej blisko domu. Stół taki posiada drewniany blat – najczęściej wykorzystywane jest drewno tekowe, ale bez trudu znaleźć można również stoły z blatami z jasnego drewna eukaliptusowego. Konstrukcje takich stołów opierają się na lekkich, aluminiowych stelażach. Tworzywo to zabezpieczono przed działaniem korozji. Meble do ogrodu drewniane tego typu sprawią, że przestrzeń stanie się jeszcze bardziej estetyczna i wpisze się w otoczenie natury!

 

 

 

Comments are closed.

Pin It