Jak uporządkować domową przestrzeń, aby zachwycała ona funkcjonalnością, estetyką i trwałością? Wśród najchętniej wybieranych rozwiązań wymienia się szafy na zamówienie. Szafy tego typu to produkty tworzone na miarę – będą one dopasowane nie tylko do naszych wnętrz, ale również do naszych indywidualnych potrzeb. Jak to możliwe?

Szafy na wymiar tworzone z wybranych materiałów

Decyzja o szafie na wymiar to strzał w dziesiątkę. Szafy tego typu są funkcjonalne, pozwalają na zabudowanie problematycznych wnęk, dają możliwość optymalnego wykorzystania przestrzeni. Szafy na zamówienie to szansa na lepsze zarządzanie przestrzenią – przekonują pracownicy marki Rega Meble z Bielska-Białej, która proponuje wysokiej jakości szafy. Nowoczesne szafy na wymiar mogą być tworzone z wybranych przez nas materiałów, co znacząco zwiększa możliwości. Szafa może być wykonana zarówno z klasycznych płyt meblowych, ale też z litego drewna, płyt fornirowanych. Zamiast klasycznych drzwi chętnie stosowane są lustra oraz panele ozdobne, które sprawiają, że mebel jest nie tylko funkcjonalny, ale również piękny. Atutem szafy na zamówienie jest także fakt, że samodzielnie wybieramy akcesoria – w ten sposób możemy zadecydować o użyciu droższych lub tańszych elementów, co niebagatelnie wpływa na końcowy koszt mebla. 

Szafy na zamówienie dopasowane do potrzeb

Szafy na zamówienie pozwalają na zaplanowanie przestrzeni do przechowywania tak, jak sami tego chcemy. Oznacza to, że my decydujemy o ilości i położeniu drążków do wieszania ubrań, ilości i położeniu półek, ilości szuflad, schowków i innych elementów. Dodatkowo nasza szafa na wymiar może sięgać sufitu, co pozwala na uzyskanie jeszcze większej przestrzeni do przechowywania. Szafy na zamówienie idealnie wypełnią wnęki i pozwolą na ciekawą aranżację salonów czy przedpokojów. 

Comments are closed.

Pin It