Pacjenci oczekują po wizycie w salonie kosmetycznym, że zastosowane na nich zabiegi przyniosą szybkie efekty. Niestety, mimo iż dostępny na rynku sprzęt ma zaawansowaną technikę, na niektóre z efektów należy poczekać. Jednak lekarze medycyny estetycznej i kosmetolodzy uprzedzają wcześniej o tym swoich klientów. Dlatego, jeśli Twoja klinika oferuje pacjentom nowoczesne terapie estetyczne, np. redukcję cellulitu i tkanki tłuszczowej, powinieneś zadbać o certyfikowany sprzęt, którego skuteczność została potwierdzona badaniami klinicznymi. Najnowocześniejszą aparaturę, w atrakcyjnych cenach, znajdziesz u polskiego dystrybutora – PCZK.

PCZK – polski producent urządzeń kosmetycznych. Wysokiej jakości lasery i akcesoria

PCZK sprzedaje profesjonalne maszyny do modelowania sylwetki, lasery do epilacji owłosienia, kombajny kosmetyczne, urządzenia do redukcji cellulitu czy skanery skóry twarzy. Ich skuteczność została potwierdzona badaniami klinicznymi oraz przez samych lekarzy medycyny estetycznej. Pionierskie technologie wyróżnią Twój salon na tle konkurencji. Stanowią one najlepszy stosunek ceny do jakości i możliwości. W porównaniu ze znanymi markami na rynku, sprzęt z PCZK zastąpi domowe urządzenia kosmetyczne, które są nieporównywalnie skuteczniejsze, za sprawą wysokich parametrów technicznych. Skorzystaj z bezpłatnych prezentacji w Twoim salonie razem z PCZK.

Hurtownia sprzętu kosmetycznego – bardzo wysoka skuteczność aparatury kosmetycznej PCZK

Wyposażenie salonu kosmetycznego spełni Twoje oczekiwania, jeśli zdecydujesz się zainwestować w sprzęt od PCZK. Opcja przetestowania przed zakupem jest wygodną formą sprawdzenia aparatury i zapoznania się z jej funkcjami i skutecznością.  Jeśli chcesz mieć pewność, że będzie to trafiona inwestycja, umów się na bezpłatną prezentację w Twoim salonie już dziś! Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą PCZK na stronie internetowej sklepu.

 

Comments are closed.

Pin It