Warning: The magic method Bunyad_Demo_Import::__wakeup() must have public visibility in /home/u312109734/domains/cream-browser.net/public_html/wp-content/plugins/bunyad-demo-import/inc/class-ocdi-main.php on line 352
Parasol i podstawa do parasola - Serwis informacyjny

Szukając idealnych mebli ogrodowych pomyślmy również o tym, jak w czasie upałów ochronić się przed promieniowaniem słonecznym. Parasol ogrodowy i podstawa do parasola to elementy, o które często pytają klienci w sklepach producentów. Jaki parasol ogrodowy okaże się najlepszy do naszego ogrodu czy na taras? Czy poszczególne modele różnią się od siebie parametrami?

Parasol ogrodowy i podstawa od parasola – co proponują producenci?

Wybór parasola ogrodowego może nie być łatwy – nowoczesne parasole zaskoczą nas nie tylko pięknym wyglądem, ale i licznymi udogodnieniami, które pozwolą odpoczywać lepiej. Nowoczesne parasole ogrodowe tworzone są z materiałów o podwyższonej odporności na ścieranie czy uszkodzenia – oznacza to, że zachowają wspaniały wygląd na znacznie dłużej!

Jak skonstruowany jest parasol i podstawa do parasola? Główną oś parasola stanowi aluminiowy stelaż osadzony na ruchomej stopie. Aluminium jest malowane proszkowo, przez co parasol zabezpieczony jest przed wilgocią oraz rdzą. Ruchoma stopa jest z jednym z kilku elementów, pozwalających na zmianę ustawienia parasola – stopa pozwala na jego rotowanie wokół własnej osi. Czasza parasola ogrodowego tworzona jest z tkanin poliestrowych pokrytych warstwa poliuretanu – to połączenie sprawia, że tkanina jest odporna nie tylko na promieniowanie UV, ale też na wilgoć. 

Podstawa do parasola – co wybrać?

Jaka podstawa do parasola okaże się dla nas najlepsza? Możliwości jest kilka. Jedną z najczęściej kupowanych jest podstawa do parasola do wkopania w ziemię. Jest ona wykonana z włókna szklanego, przez co jest wysoce odporna na wilgoć czy odkształcenia. Podstawa do wkopania w ziemię nie wymaga kotwienia, czyli zalewania betonem. Alternatywą są podstawy krzyżowe tworzone ze stalowych elementów malowanych proszkowo. 

Comments are closed.

Pin It https://eltying.com.pl/dziedzictwo-przemyslowej-przeszlosci-meble-loftowe-w-nowoczesnym-wydaniu/ ot.pl louds.pl