Wiele kobiet jest dziś zabieganych, zapracowanych i nie ma zbyt wiele czasu dla siebie. Kobiety to osoby, które poświęcają się rodzinie i pracy, często zapominając w tym wszystkim o sobie. Na szczęście wiele osób intensywnie pracuje nad ułatwieniem życia kobietom. Każda kobieta pragnie czuć się pięknie i wyjątkowo każdego dnia. Jednym ze sposobów na poczucie się piękną i niezależną jest zwyczajne pomalowanie paznokci. Wydaje się to niewiele, ale idealne paznokcie naprawdę sprawiają, że kobiety czują się w swoim ciele pewniejsze.

Zwykły lakier kontra hybrydy i żele

Pomalowane paznokcie są modne od lat i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić. Kobiety uwielbiają dbać o swoje dłonie. Oczywiście nie zawsze jest to takie proste. Nie każda praca sprzyja pięknym i długim paznokciom. Również obowiązkowi domowe mogą sprawić, że paznokcie pomalowane zwykłym lakierem szybko się niszczą i stylizacja już po jednym dniu nadaje się tylko do zmycia. Na szczęście istnieją na to sposoby, a jest nim na przykład metoda żelowa zdobienia paznokci.

Manicure żelowy, czyli trwałość i piękno przez wiele dni

Paznokcie żelowe są ostatnio jedną z najpopularniejszych technik stylizacji paznokci. Kobiety pragną cieszyć się pięknymi paznokciami przez jak najdłuższy okres, a ta metoda im na to pozwala. Dodatkowo dzięki niej można dowolnie kształtować i przedłużać płytkę paznokcia. To świetna opcja szczególnie dla osób, które borykają się z bardzo kruchą i łamliwą płytką, co uniemożliwia zapuszczenie wymarzonych, długich paznokci. Metoda żelowa zdobienia paznokci sprawia, że piękny manicure jest dostępny dla każdej kobiety, bez wyjątków.

W jaki sposób wykonać manicure metodą żelową?

Większość kobiet pragnąc wykonać manicure żelowy udaje się do kosmetyczki. Można jednak taki zabieg z powodzeniem wykonać we własnym domu. Wystarczy zaopatrzyć się w specjalny sprzęt. Do wykonania paznokci tą techniką trzeba przede wszystkim posiadać specjalną lampę. Na rynku najpopularniejsze są ostatnio lampy z technologią dual led. Warto wybrać lampę o wysokiej mocy 48W – w takim przypadku nawet problematyczne kolory świetnie będą się utwardzać. Oprócz zakupu specjalnej lampy konieczne jest posiadanie żelu do paznokci. Żel przede wszystkim doskonale utwardza płytkę, dzięki niemu paznokcie nie łamią się i są idealne nawet do 3 tygodni. Jeśli planuje się przedłużanie paznokci – warto nałożyć trzy warstwy żelu.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/metoda-zelowa/.

Comments are closed.

Pin It ikotka.com