Aranżacja tarasu i całej przestrzeni na ogrodzie jest tak samo ważna, jak ta domowa. Starajmy się tak zagospodarować całe miejsce, aby móc cieszyć się harmonijnym salonem “na świeżym powietrzu”. Pomocna w tym będzie doniczka rattan, którą można postawić na ogrodzie.

Jednolity wystrój na dworze

Ktoś może powiedzieć, że tak staranny wystrój na dworze, to już przesada. W końcu nie jest to dom. Jest to błędne myślenie, ponieważ nawet zła aranżacja na dworze, może wpływać na złe samopoczucie. Co więcej, dojdzie do takiej sytuacji, że nikt nie będzie chciał korzystać z przestrzeni, jaka jest urządzona na dworze. Czy o to będzie w tym wszystkim chodzić? Oczywiście, że nie. Zestaw mebli rattanowych można znaleźć na zdecydowanie większej ilości ogrodów. Ze spokojem będzie do tego pasować doniczka rattan, która może przez cały rok stać na dworze.

Wytrzymała doniczka rattan

Rattan ma to do siebie, że jest bardzo wytrzymałym materiałem. Jest odporny na czynniki zewnętrzne, w tym również na pogodę, która w naszym kraju bywa wyjątkowo kapryśna. Ze spokojem doniczki można zostawić przez cały rok na dworze. Podobnie jest z meblami, które wykonane są z tego właśnie materiału. Doniczki wykonane z rattanu posiadają najczęściej specjalny wkład, dzięki któremu ziemię można wsypać bezpośrednio na spód, a do tego włożyć roślinę. Wiele osób ucieszy się na pewno z tego, że doniczki oferowane są w różnych kształtach. Nie tylko klasyczny okrąg, ale również kwadrat, stożek, czy nawet podłużny prostokąt. 

Comments are closed.

Pin It