Wybór stroju kąpielowego to nie lada zadanie. W niektórych okresach w roku w sklepach jest naprawdę szeroka oferta strojów kąpielowych, jednak są też takie miesiące, kiedy próżno szukać strojów stacjonarnie. Wtedy pozostaje internet i sklepy w sieci. Na co zwrócić uwagę, gdy wybiera się stroje kąpielowe? Poniżej garść podpowiedzi i wskazówek, dzięki którym kobiety z łatwością zrobią satysfakcjonujące zakupy.

Stroje kąpielowe dla każdej z kobiet

Zanim przystąpi się do wyboru stroju kąpielowego, warto przyjrzeć się po prostu swojej sylwetce. Najlepiej zdjąć ubranie i pozostać w samej bieliźnie, a następnie po prostu stanąć przed lustrem. Obserwując własne ciało i jego największe atuty, można określić, czy lepiej postawić na krój jednoczęściowy, czy też dwuczęściowy.

Wybierając dla siebie strój, warto ocenić między innymi rozmiar biustu. Jeżeli piersi są duże, trójkątne miseczki bez fiszbin mogą nie poradzić sobie z podtrzymaniem takich piersi. Wtedy lepiej sprawdzą się biustonosze z usztywnieniem. Jeśli piersi są niewielkie i jędrne, to właśnie modne bikini z górą z miseczkami w kształcie trójkątów będzie najlepszą opcją. Jeśli pragnie ukryć się fałdki na brzuchu, doskonale sprawdzą się majtki z wysokim stanem. Jeśli natomiast uwielbia się paradować w odkrytych dołach, doskonałą opcją będą majtki o kroju braziliana. Wszystko w zależności od własnych preferencji i potrzeb.

Stroje kąpielowe w zależności od aktywności

To właśnie w zależności od tego, jak lubimy spędzać czas na plaży, powinno się wybierać stroje kąpielowe. Jeżeli czas spędzony nad morzem to czas bardzo aktywny, w ciągłym ruchu, kiedy to uprawia się różne rodzaje sportu, lepiej wybrać coś wygodnego i prostego. Wtedy świetnie sprawdzi się na przykład jednoczęściowy strój.

Jeśli natomiast nad morze wyjeżdża się po to, aby chodzić na imprezy, spotykać się z ludźmi i spędzać czas w kurortach i na promenadach, lepiej wybrać wystrzałowe stroje kąpielowe, które staną się po prostu świetnym elementem wielu różnych stylizacji. Wtedy warto sięgać na przykład po stroje asymetryczne, z pięknymi wycięciami w okolicach ramion czy biustu. Taki strój może stać się doskonałym elementem stylizacji ze spódniczką lub szortami w roli głównej. Wybór stroju nie musi być wcale taki trudny. Jeśli określi się własne preferencje, a także oceni, które partie ciała pragnie się najbardziej wyeksponować podczas noszenia stroju, łatwiej podjąć decyzję. Kupując dobry strój kąpielowy, tak naprawdę inwestuje się w rzecz, która zostanie z nami przez lata.

Więcej informacji znajdziesz na stronie strój kąpielowy.

Comments are closed.

Pin It